ОНЛАЙН-ЗАПИС НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

  1. Для отримання логіну та паролю доступу до "Персонального кабінету пацієнтанеобхідно звернутися до лікаря загальної практики сімейної медицини Вашого центру первинної медико-санітарної допомоги з паспортом або іншим документом, який підтверджує Вашу особу.

  2. Онлайн-запис на прийом до лікаря здійснюється натисканням кнопок "Запис до лікуючого лікаря" (лікаря загальної практики сімейної медицини) та "Запис до вузького спеціаліста" (невропатолога, гастроентеролога, офтальмолога, кардіолога, отоларинголога та інш.). Якщо на теперішній час Ваш дільничний лікар відсутній, Вам надається можливість вибрати лікаря з переліку всіх лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги.

  3. Запис до вузького спеціаліста повинен здійснюватися після видачі сімейним лікарем направлення на консультацію. На сьогоднішній день надається можливість записатися на прийом до лікарів "Центру матері та дитини", жіночих консультацій Вінницьких міських клінічних пологових будинків №1 та №2, муніципального діагностичного центру та в тестовому режимі до спеціалістів міської клінічної лікарні №1.