top of page

Онлайн-запис на прийом до лікаря

 

Увага! Для повноцінного перегляду документів у персональному кабінеті пацієнта радимо використовувати веб-браузери Мicrosoft Edge, Opera.

 

Шановні пацієнти!

  1. Для отримання логіну та паролю доступу до "Персонального кабінету пацієнта" Вам необхідно звернутися до обраного Вами лікаря первинної медичної допомоги (сімейного лікаря, терапевта, педіатра) центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) з паспортом або іншим документом, який підтверджує Вашу особу.

  2. Онлайн-запис на прийом до лікаря первинної медичної допомоги здійснюється натисканням кнопки "Запис до лікуючого лікаря". Якщо на теперішній час Ваш лікар первинної медичної допомоги відсутній, Вам надається можливість вибрати лікаря з переліку всіх лікарів ЦПМСД.

  3. Запис до лікаря «вузького спеціаліста» (невропатолога, гастроентеролога, офтальмолога, кардіолога, отоларинголога та ін.) здійснюється натисканням кнопки «Запис до вузького спеціаліста». Вузькі спеціалісти амбулаторно-діагностичних відділень (АДВ) лікарень можуть проводити прийом в ЦПМСД. Графік та місце прийому уточнюйте у Вашого сімейного лікаря (терапевта, педіатра) або в телефонному режимі на рецепції ЦПМСД або АДВ.

  4. Запис до вузького спеціаліста повинен здійснюватися після видачі сімейним лікарем (терапевтом, педіатром) направлення на консультацію. Запис до вузького спеціаліста без направлення можливий до лікарів-акушерів-гінекологів, лікарів-стоматологів будь-яких закладів охорони здоров'я, а також до лікарів КП «Міський лікувально-діагностичний центр».

 

Зверніть увагу! КП «Міський лікувально-діагностичний центр» за організаційно-правовою формою є комунальним підприємством, предметом діяльності якого є надання медичних та інших послуг, не заборонених чинним законодавством України на платній основі.

 

Також інформуємо, що функціонал Персонального кабінету пацієнта «Технічна підтримка» існує для зв'язку із адміністратором системи при виникненні технічних питань.

Посилання на персональний кабінет пацієнта: https://de.vmr.gov.ua/

bottom of page