top of page

 

Згідно із Законом України «Про звернення громадян» громадяни можуть звернутися до  КНП «ЦПМСД №1 м. Вінниці»  таким чином:

  • надіслати звернення до КНП «ЦПМСД №1 м. Вінниці»;

  • надати звернення у приймальну директора КНП «ЦПМСД №1 м. Вінниці особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції»

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» внесено зміни щодо вимог до звернення:

1.Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку ( електронне звернення ).

2.У звернення має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинного бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати .

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв ’ язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

3. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз ’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

4. Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ РОЗПОРЯДНИКА ІНФОРМАЦІЇ АБО БЕЗДІЯЛЬНОСТІ

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу  Департамент охрони здоров'я Вінницької міської ради або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Додати відгук або залишити скаргу, заяву, пропозицію

Всі поля нижчезначеної форми обов'язкові для заповнення 

Оцінка нашої роботи

Надіслано. Дякуємо!

ПОРЯДОК ОСКАРЖЕННЯ
bottom of page