top of page

До уваги вінничан!

 У місті Вінниці  в жовтні -грудні 2021 року проводитиметься  призов громадян на строкову військову службу

 

Відповідно до вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.08.2021 № 395 «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2021 року на території Сумської міської територіальної громади» та наказу військового комісара Сумського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 03.08.2021 № 82 «Про призов громадян України на строкову військову службу восени 2021 року» з 01 вересня 2021 року розпочинається черговий призов громадян України на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

 Усім громадянам  чоловічої статі  м. Вінниці, яким у період чергового призову виповниться 18 років та старшим  особам,  які не досягли 27 – річного  і не мають права  на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову  службу, прибути  на призовну дільницю Вінницького об’єднаного міського  територіального центру комплектування та соціальної підтримки (далі Вінницький ОМТЦК та СП) для призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших утворених  відповідно до законів України військових формувань за адресою: м. Вінниця, вул. Олександра Довженка, 28,  у визначений час і з документами, що зазначені в особистих повістках.

Громадянам , які не отримали особистих повісток , прибути на призовну дільницю з 01.10.2021 року до 10.10.2021 року у робочий час , мати про собі посвідчення про приписку до призовної  дільниці та паспорт громадянина України.

 Громадяни які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, будуть нести відповідальність  згідно чинним законодавством

bottom of page