top of page

Акція "Вакцинуйся. Збережи життя"

До уваги жителів Вінницької міської територіальної громади ! Інформуємо Вас, що відповідно до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 26.08.2021 р. №2001, з 01 вересня по 31 грудня 2021 року на території Вінницької міської територіальної громади проходить акція "Вакцинуйся. Збережи життя"!

Участь в акції «Вакцинуйся. Збережи життя» можуть взяти жителі Вінницької міської територіальної громади, які задекларовані до сімейних лікарів закладів охорони здоров'я незалежно від форми власності або фізичних осіб підприємців, які здійснюють свою діяльність на підставі ліцензії на медичну практику на території Вінницької міської територіальної громади, та уклали договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій з Національною службою здоров'я України, віком від 16 років, які на момент проведення розіграшів пройшли повний курс вакцинації, тобто провакциновані двома дозами вакцини від COVID-19, дозволеними для використання на території України Міністерством охорони здоров'я України.

Підтвердження проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 та наявності сертифікату про вакцинацію здійснює Департамент охорони здоров'я Вінницької міської ради. Жителями Вінницької міської територіальної громади відповідно до Порядку та умов проведення акції «Вакцинуйся. Збережи життя» визнаються усі особи, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади. Акція проводиться для стимулювання мешканців Вінницької міської територіальної громади вакцинуватись від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для участі в акції необхідно зареєструватися на офіційному сайті Вінницької міської ради на сторінці акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

Або звернутися із письмовою заявою до будь-якого відділення ЦНАП «Прозорий офіс» м. Вінниці з зазначенням даних паспорта або ID картки та ідентифікаційного номера.

bottom of page